Vítáme vás na webových stránkách nově vznikající komunitní zahrady v Chrudimi!

Publikováno: 18.07.2023

Revitalizace bývalého městského zahradnictví

Naší vizí je vytvořit komunitní prostor pro společné setkávání obyvatel a návštěvníků města Chrudim. Lidé zde budou mít možnost vypěstovat si vlastní zeleninu, byliny či okrasné květiny. Vedle toho zde budeme realizovat workshopy, přednášky a besedy s různými tématy jako environmentální výchova, zdravý životní styl, udržitelná mobilita a samozřejmě vše, co se týká zahradničení. Tyto akce budou příležitostí, jak se učit novým věcem, sdílet své zkušenosti a získat inspiraci od ostatních.

V projektu bude v budoucnu kladen také důraz na zahrnutí prvků zahradní terapie, která může být užitečná pro lidi s různými zdravotními poruchami včetně deprese, úzkostí, stresu, bolestí hlavy nebo únavy.

Sledujte nás a buďte s námi při vytváření první komunitní zahrady v našem městě! Připojit se k nám můžete i na sociálních sítích (IG profil Zahrada ve městě, FB stránka Zahrada ve městě). Budeme zde vkládat aktuální informace a možnosti dalšího zapojení v rámci dobrovolnických akcí.

 

Zpět na všechny novinky

Kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci.

Komunitní centrum Perspektivní Chrudimsko, z.s.

Adresa

Chrudim III, Palackého třída 65 (mapa)

info@zahradavemeste.cz

11748699

Spisová značka: L 13827 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: